First lot Previous lot Lot 96 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:96
Book nr:30257
Author:[BRUGGE]
Title:Zicht op de Steenstraat van Simon Stevinplein tot kathedraal
Description:Aquarel (24.5 x 17.5 cm) met vermelding op keerzijde A.R. en 1 augustus 1833. Ingelijst in houten lijstje
Price:€120 - €180
First lot Previous lot ... 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 | 100 ... Next lot Last lot