First lot Previous lot Lot 95 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:95
Book nr:30572
Author:[BRUGGE]
Title:Verzameling van 16 litho's en gravures van Brugge
Description:Verschillende formaten, 17/19e eeuw. Met 4 litho's van Madou (Rickevelde, Burg, Markt en Rozenhoedkaai); 6 staalgravures uit c 1830.; 'Belfroi de Bruges' van Asselineau met de hand gekleurd; 2 litho's uit Delepierre (H. Bloed en Saaihalle); Kleurlitho Jeruzalemkerk van Stroobant in kleur; twee kopergr. met stadsplattegronden. Samen: 16 stuks
Price:€100 - €200
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 | 99 ... Next lot Last lot