First lot Previous lot Lot 94 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:94
Book nr:30258
Author:[BRUGGE]
Title:Portail de Notre Dame Bruges
Description:Litho (20 x 23 cm) met hand gekleurd in de tijd. Stroobant (c1840). Ingelijst in houten lijstje. Bijgevoegd: 'La tour des Halles Bruges'. Gekleurde litho (34.5 x 22.5 cm) door F. Stroobant, c1855. Ingelijst in vergulde lijst. Samen: 2 kaders
Note:Michiels nr. 560
Price:€120 - €180
Sellingprice:€96
First lot Previous lot ... 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 | 97 | 98 ... Next lot Last lot