First lot Previous lot Lot 92 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:92
Book nr:29856
Author:[BRUGGE]
Title:Panorama de Bruges
Description:Aquatint (12 x 53 cm) met panorama van de stad met op voorgrond het eerste station. Keulen, Eisen, c1845. Ingelijst. Bijgevoegd: 'Vue du séminaire épiscopal de Bruges'. Litho (23 x 26 cm) met hand ingekleurd in de tijd. Borremans (1837). Ingelijst. Samen: 2 kaders
Note:Michiels 971
Price:€90 - €140
Sellingprice:€260
First lot Previous lot ... 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 | 94 | 95 | 96 ... Next lot Last lot