First lot Previous lot Lot 89 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:89
Book nr:29807
Author:[BOESINGHEN]
Title:Praetorium J. Casparis de Trompe Toparchi de Boesinghen in Castellania Iprensi
Description:Gravure (14,5 x 23,5 cm) met de hand gekleurd uit Blaeu, Stedenboek (ca 1640). Wapenschild linksboven. Mooi ingelijst in verguld kader
Note:Op de keerzijde een envelop met bidprentjes van de familie de Boesinghe
Price:€80 - €120
Sellingprice:€160
First lot Previous lot ... 85 | 86 | 87 | 88 | 89 | 90 | 91 | 92 | 93 ... Next lot Last lot