First lot Previous lot Lot 800 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:800
Book nr:30102
Author:RICHEMONT, L.A.C. de
Title:Geschiedkundig verhaal der citadel van Antwerpen, in december 1832
Publisher:J.C. van Kesteren
Year:1833
Description:In-8, VIII, 310, [2] pp, lithogr. titel, uitv. plan. Onafgesneden, moderne band in 3/4 donkerblauw leder, gemarmerde platten en schutbladen, titel verguld op de rug, gesigneerd N.A. van Wijk
Price:€70 - €90
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 796 | 797 | 798 | 799 | 800 | 801 | 802 | 803 | 804 ... Next lot Last lot