First lot Previous lot Lot 787 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:787
Book nr:30104
Author:MEULEN, J.B. van der
Title:Willem den Koppigen, ingedrongen Koning der Nederlanden, aenleyding gevende tot den Opstand der Belgen in 1830
Town:Brussel
Publisher:Vanderborght
Year:1833-39
Description:2 vols. in-8, [4], 500 ; 537, [1] pp. Enkele roestvlekjes, herstelde scheur in franse titelpagina's. Fraaie moderne banden in 3/4 leder, ruggen versierd met goud, gesigneerd N.A. van Wijk, uitgeverskaften behouden
Price:€90 - €140
Sellingprice:€100
First lot Previous lot ... 783 | 784 | 785 | 786 | 787 | 788 | 789 | 790 | 791 ... Next lot Last lot