First lot Previous lot Lot 406 from 1095 Next lot Last lot
Lot nr:406
Book nr:30583
Author:[HEILIG BLOED - BRUGGE]
Title:Programma der Heilige Bloedprocessie te Brugge
Description:Plano vel (48 x 64 cm), litho in kleur door J. Gilbert (1912). Brugge, G. GeŻens-Willaert, 1912. Ingelijst in notelaarhout
Note:Volledige processie met 15 groepen, allen afgebeeld en met links en onder de verklaring.
Price:€100 - €140
Sellingprice:€120
First lot Previous lot ... 402 | 403 | 404 | 405 | 406 | 407 | 408 | 409 | 410 ... Next lot Last lot