First lot Previous lot Lot 10 from 94 Next lot Last lot
Lot nr:10
Book nr:956
Author:GUIETTE, R. - TYTGAT, E.
Title:Au rve des fumeurs
Publisher:l'Arche
Year:1950
Description:4, met 15 originele litho's van E. Tytgat, oplage 130 exemplaren, uitgeverskaft. En van de 15 kopexemplaren met een toegevoegde originele tekening van Tytgat gesigneerd en genummerd 9/15